
Термометр для ванної Оленятко 776 BabyOno
- В наличии
- Код: 776
114 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термометр для води призначений для вимірювання температури води під час купання малюка. Незвичайна форма приверне увагу дитини та зробить водну процедуру веселою. За допомогою такого термометра батьки зможуть контролювати температуру води. щоб вона була оптимальною для малюка. Цей термометр використовує парафін для виміру. температури, що гарантує безпеку його використання.
Особливості:
- Має зручну шкалу з оцінкою оптимальної температури води для купання.
- Вимірює температуру води за 1 хвилину в діапазоні від 0 до 50 °C.
- Надійний та безпечний у вживанні.
- Не містить ртуті.
- Пластмасовий корпус не дозволить термометру розбитися.
- Не використовуйте термометр для визначення температури води, якщо ви вважаєте, що вона вище 50 °C.
Запобіжні заходи:
- Перед купанням малюка виміряйте температуру води.
- Оптимальна температура води для купання дитини 37 °C.
Характеристики:
- Тип: термометр для води.
- Виробник: BabyOno, Польща.
- Розмір пакування: 10 x 23 x 1 см.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для измерения температуры воды |
| Цена деления | 1 град. |
| Единицы измерения | Цельсий °C |
| Кнопка переключения шкалы измерения | Не предусмотрена |
| Материал | Пластик |
| Форма | Фигурная |
| Минимальная температура измерения (°C) | 15 град. |
| Максимальная температура измерения (°C) | 45 град. |
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Дополнительные характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Автоматическое выключение | Нет |
| Плавает на поверхности воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 100 мм |
- Цена: 114 ₴





