
Дитяча іграшка з вібрацією Сова Софія Baby Ono
- Нет в наличии
- Код: 442
389 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BabyOno з вібрацією Сова Sofia Іграшка-підвіска з вібрацією Сова Sofia обов'язково приверне увагу малюка. Сова, що вібрує, — ідеальна іграшка для коляски, ліжечка або автокрісла. Потягнувши за іграшку, дитина не тільки відчує вібрацію, а й почує дзвінок.
Переваги:
- Пружинна будова, що забезпечує легкість кріплення.
- Розвиваючі елементи (піщалка, шелестящие елементи, вібрація)
- Розвиток слухового та зорового сприйняття.
- Розвиток тактильних відчуттів.
- Іграшка виготовлена із повністю безпечних матеріалів, призначена для найменших дітей.
Характеристики:
- Розмір: 12см x 6см x 11см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 12 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Высота | 11 мм |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 12 мм |
| Ширина упаковки | 6 мм |
| Высота упаковки | 11 мм |
- Цена: 389 ₴









