
Іграшка музична Собачка Спаркі 1124 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1124
651 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Яскрава і функціональна розвиваюча іграшка, яка супроводжуватиме малюка на прогулянках і принесе багато радості та здивування під час гри вдома! Іграшку легко розмістити практично в будь-якому місці проведення часу дитини, будь то ліжечко або манеж, коляска або автокрісло! Вивчати елементи, із яких складається іграшка, неймовірно цікаво. Вібруюча стрічка, також принесе дитині чимало задоволення під час гри!
Переваги:
- Нешкідливі матеріали.
- Барвисті дизайн.
- Кріпиться до будь-якого типу коляски та ліжечка за допомогою великого пластикового карабіну.
- Стрічка, що вібрує.
- Різнофактурні матеріали.
Характеристики:
- Вага 220 гр.
- Розмір: 19*10*32 см.
- Смак: текстиль.
- Вік 0 міс+.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 32 мм |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 20 мм |
| Ширина упаковки | 12 мм |
| Высота упаковки | 33 мм |
- Цена: 651 ₴





