
Іграшка музична Сова Софія 792 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 792
685 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BabyOno Музична іграшка-підвіска Сова Sofia - це мудрий вибір. Кожна дитина почуватиметься у безпеці та під її опікою. Яскрава і функціональна розвиваюча іграшка, яка супроводжуватиме малюка на прогулянках і принесе багато радості та здивування під час гри вдома! Іграшку легко розмістити практично в будь-якому місці проведення часу дитини, будь то ліжечко або манеж, коляска або автокрісло! Вивчати елементи, із яких складається іграшка, неймовірно цікаво. Вібруюча стрічка, також принесе дитині чимало задоволення під час гри!
Особливості:
- Чарівним чином вона створює чудову атмосферу і непомітно переносить у незвідану країну снів.
- Іграшка з приємною мелодією для розвитку когнітивних навичок може стати першою найкращою м'якою іграшкою малюка.
- Приємні на дотик матеріали.
- Форма іграшки викликає інтерес та привертає увагу дитини.
Характеристики:
- Вага упаковки, кг: 0.152.
- Висота упаковки, см: 20.0.
- Габарити упаковки: 20см x 10см x 14см.
- Вага упаковки: 0,15 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Бирюзовый |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 200 мм |
| Вес | 150 г |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
- Цена: 685 ₴





