
Іграшка-підвіска Космос 1489 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1489
267 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розвиваюча іграшка підвіска познайомить дитину з різноманітним світом кольорів, звуків та форм. Форма підвіски з липучкою дозволяє підвішувати брязкальце іграшку на всі види автомобільних сидінь або колясок, а також стане відмінним аксесуаром для ліжечка, допоможе малюкові швидко засинати або фокусувати увагу на іграшці. Іграшка підтримує мануальний розвиток дитини, спонукаючи її вистачати елементи, тим самим задовольняючи хапальні рефлекси малюка. Маля може легко перекладати іграшки для новонароджених з руки в руку, тренуючи захоплення. Дитяча іграшка підвіска іграшка брязкальце прорізувач цікаві вузлики спонукають протягнути ручки та доторкнутися до іграшки.
Характеристики:
- Вікові обмеження: 6 місяців +; для малюків; для немовлят
- Вага товару із упаковкою (г): 90 г
- Матеріал іграшки: поліестер пластик
- Тип: іграшка — брязкальце.
- Розмір іграшки: 10 x 30 x 7см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Красный |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 90 г |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
- Цена: 267 ₴


