
Іграшка-підвіска Маленкий кухар 1490 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1490
295 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розвиваюча іграшка для новонароджених підвіска познайомить дитину з різноманітним світом кольорів, звуків та форм. Підвіска для ліжечка у формі дуги дозволяє підвішувати іграшку на всі види автомобільних сидінь чи колясок. Таким чином, іграшка підвіска може супроводжувати дитину під час подорожей та прогулянок. Іграшка для немовлят до року дає дитині почуття безпеки та підтримує емоційний розвиток через реагування функціональності у взаємодії. Завдяки своїй формі іграшку в ліжечко для новонароджених можна прикріпити до автокрісла, коляски або ліжечка. Звук брязкальця для хлопчиків і дівчаток діє на малюка заспокійливо.
Характеристики:
- Вікові обмеження: 6 місяців +; для малюків; для немовлят.
- Вага товару із упаковкою (г): 120 г.
- Матеріал іграшки: поліестер пластик.
- Тип: іграшка - брязкальце.
- Розмір: 22 x 26 x 4см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 260 мм |
| Вес | 120 г |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 260 мм |
- Цена: 295 ₴



