
Іграшка-підвіска На фермі 1488 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1488
251 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Розвиваюча іграшка ON THE FARM познайомить дитину зі світом кольорів, звуків та форм. Форма підвіски з липучкою дозволяє підвішувати іграшку на всі види автомобільних сидінь чи колясок. Таким чином, вона може супроводжувати дитину під час подорожі та прогулянок.
Ідея колекції в тому, щоб стимулювати цікавість дитини і спонукати її до дії через гру. Вона зможе набути нових навичків. Колекція для спонукання сенсорної та розумової діяльності.
Мануальний розвитокІгрушка підтримує мануальний розвиток дитини, спонукаючи її хапати елементи. Дитина може легко перекладати ігрушки з руки в руку, тренуючи захват.
ВузликиЦікаві вузлики спонукають протягнути ручки та торкнутися ігрушки.
М`який прорізувачМ`який силіконовий прорізувач заспокоює подразнені ясна під час прорізування зубів.
Стимулююча пискавкаЗвук пискавки, яка знаходиться у середині іграшки, пробуджує інтерес та навчає причинно-наслідковим зв`язкам.
Шурхітливі елементиШурхітливі елементи, які сховані у крилах гусака, зацікавлять та привернуть увагу дитини..
Просторове мисленняЕлементи будинку можна відчиняти та зачиняти. Такий ефект неочікуваності концентрирує увагу дитини та навчає її творому мисленню.
ДзеркалоДзеркало, яке знаходиться у будинку, дозволить дитині познайомитись з власним зображенням.
ЯрличкиЯскраві ярлички стимулюють відчуття дотику дитини.
Характеристики:- Материал: 100% полиэстер..
- Вес: 0,09 кг.
- Предназначено для детей в возрасте от 0 месяцев (0м+).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 350 мм |
| Вес | 90 г |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| Высота упаковки | 350 мм |
- Цена: 251 ₴









