
Іграшка-підвіска Сад (Хлопчик) 1492 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1492
290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка розвиваюча підвіска Garden Boy від BabyOno. Колекція play more розроблена для стимуляції сенсорної та розумової активності дитини. Вчить малюка навичкам захоплення, знайомству з формами та квітами. Іграшка Garden Boy виконана у вигляді дуги з двома підвісами-кільцями, завдяки чому її легко кріпити на коляску або ліжечко. Ідеально підходить для подорожей та прогулянок.
Особливості:
- Міцні обручки, за які можна підвісити іграшку.
- Ідеально підходить для подорожей та прогулянок.
- Вузлики для зручності захоплення іграшки, тренує м'язи пальчиків та розвиває моторику.
- Виготовлено з м'якої, приємної на дотик тканини.
- Звукові ефекти сприяють розвитку слуху.
- Різні кольори стимулюють розвиток зорових здібностей та колірного сприйняття.
- Рух іграшки викликає інтерес та привертає увагу дитини.
- Іграшка оснащена брязкальцем у буряках, пищалкою в черевику та шелестящим елементом у садовому інструменті (граблях).
- Для дітей віком від 0 місяців.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розмір: 22х4х28 см.
- Вага: 110 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 280 мм |
| Вес | 110 г |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
- Цена: 290 ₴


