
Іграшка-підвіска лінивець Ленні Маленькі друзі 1465 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1465
545 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BabyOno Розвиваюча іграшка підвіска Лінивець Ліон познайомить дитину з різноманітним світом кольорів, звуків та форм.
Особливості:
- Завдяки універсальному кріпленню у вигляді закрученого хвоста, яке підходить для кожного типу автокрісла або коляски, може супроводжувати дитину під час подорожей та прогулянок.
- Іграшка надовго захопить малюка, дає дитині почуття безпеки та підтримає емоційний розвиток.
- М'який силіконовий прорізувач стане в нагоді під час проростання зубів, елементи, що шарудять, заховані в іграшці, зацікавлять дитину і на деякий час привертатимуть її увагу.
- Кріпиться швидко та ефективно.
- Підвіска виготовлена з приємних, високоякісних матеріалів, з увагою до кожної деталі відповідає стандартам безпеки, що діють у Європейському Союзі.
Характеристики:
- Призначений для дітей віком від 0 місяців (0м+).
- Розмір: 16 x 32 x 10 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Подвеска для кроватки/коляски |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 320 мм |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
- Цена: 545 ₴









