
Розвиваючий іграшковий набір - м'яка іграшка та брязкальце Страусята 1446 BabyOno
- В наличии
- Код: 1446
651 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Обіймашки Linda та Stella познайомлять вашу дитину з різноманітним світом кольорів, звуків та форм. Завдяки спеціальній конструкції набору дитина може навчитися одягати і знімати одну деталь на іншу. Іграшка дає дитині почуття безпеки та підтримує емоційний розвиток.
Особливості:
- Іграшка складається з двох складових частин: обіймашки та пищалки Лінди та брязкальця Стелли.
- Завдяки такій конструкції дитина може навчитися надягати та знімати один елемент з іншого.
- Шелесті елементи, заховані в ніжках, зацікавлять і привернуть увагу дитини.
- Гримячі елементи, заховані в іграшках, зацікавлять і привернуть увагу дитини.
- Різноманітність фактур матеріалів розвиває мануальні навички та сенсорні почуття дитини.
- Підвіска виготовлена з високоякісних матеріалів з увагою до кожної деталі, що відповідає стандартам безпеки, що діють у Європейському союзі.
Характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер.
- Вага: 0,09 кг.
- Призначений для дітей від 0 місяців (0м+).
- Розмір упаковки: 10x35x11 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 36 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Высота | 11 мм |
| Вес | 0.09 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 651 ₴










