
Розвиваючі м'які кеглі Борсук Едмонт та друзі 1437 BabyOno
- В наличии
- Код: 1437
755 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Веселі кеглі для боулінгу у вигляді тварин BADGER EDMUND FRIENDS навчать вашу дитину просторовому мисленню та розвинуть координацію рухів та моторику. Кожен елемент набору може бути окремою іграшкою — брязкальцем, дзвіночком, пищалкою, шелесткою або нішком.
Особливості:
- Іграшка є частиною колекції PLAY MORE, ідея якої полягає в тому, щоб стимулювати цікавість дитини та спонукати її до дії через гру, щоб вона набула нових навичок.
- Колекція для розвитку сенсорної та розумової діяльності.
- Кеглі у вигляді маленьких тварин з усміхненими мордочками обов'язково сподобаються малюкові, дають дитині почуття безпеки та одночасно сприяють розвитку моторної координації.
- М'ячик, що має круглу форму, сприяє навчанню захоплення.
- Внутрішній дзвіночок додає веселощів.
- Звук пищалки, розташований в іграшках, пробуджує інтерес і вчить причинно-наслідкових зв'язків.
- Шорсткі елементи Мишки зацікавлять і привернуть увагу дитини.
- М'який звук брязкальця прихований у Барсуці, надає заспокійливу дію на дитину.
- Завдяки грі в кеглі діти у віці кількох місяців можуть навчитися сидіти, а потім стояти та ходити.
- Форма кеглів та їх розташування на підлозі вчать дитину просторовому мисленню.
- Кеглі стійко стоять завдяки плоскій основі, розташованій у нижній частині кожного з них.
Характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер.
- Вага упаковки: 0.24 кг.
- Розміри упаковки 15x17x15 см.
- Вага кеглі: 0.04 кг.
- Розміри кеглі 7x17x7 см.
- Вага м'ячика: 0.03 кг.
- Розміри м'ячика діам. 9 см.
- Призначено для дітей віком від 3 місяців (3м+).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота | 17 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Длина | 7 мм |
| Диаметр | 9 мм |
| Вес | 0.04 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Стирка | Ручная |
- Цена: 755 ₴










