
Іграшка з пищалкою Тукан Тіті 1430 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1430
340 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Симпатична та м'яка іграшкаТукан ідеально підходить для автомобільних сидінь, манежів, колясок, ліжок та багатьох інших місць, де ваш малюк проводить свій час. Яскраві кольори привернуть увагу кожного допитливого дослідника світу, а передача іграшки з рук до рук, безумовно, дозволить вам освоїти її форму та текстуру. Прорізувач у вигляді еластичного кола з шишками – полегшує сверблячі та роздратовані ясна. Безпечна і стимулююча іграшка для дітей старше 6 місяців.
Особливості:
- Розвиває зорову, слухову та рухову координацію.
- Пиклявий звук викликає у дитини інтерес і вчить причинно-наслідкових зв'язків.
- Допомагає малюкам практикувати свої рухові та ручні навички (хапати, переходити з однієї руки до іншої тощо).
- Різноманітність кольорів та фактур вчить дитину розрізняти їх, тим самим сприяючи розвитку дитини.
- Еластичний прорізувач заспокоює роздратовані ясна під час прорізування зубів.
Характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер.
- Вага: 0,05 кг.
- Розмір 5 x 24 x 8 см.
- Призначено для дітей віком від 3 місяців (3м+).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | От 3-х месяцев |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Высота | 8 мм |
| Вес | 0.05 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 340 ₴






