
Іграшка з пищалкою Щеня Льюіс 1354 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 1354
295 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Весела фігурка собачки обов'язково зацікавить і сподобається дитині! Їжа має різнофактурний матеріал. Дитина може використовувати іграшку і як брязкальце, і як прорізувач. Якщо на іграшку натиснути, то вона весело запищить, а якщо ріжуться зубки, то допоможе великий прорізувач із рельєфом. високоякісні матеріали виготовлення
Особливості:
- М'яка іграшка може стати першим найкращим другом кожної дитини.
- Звук пищалки викликає інтерес і вчить причинно-наслідкових зв'язків; допомагає розвивати моторику та мануальні здібності (захоплення, перекладання).
- Прорізувач заспокоює свербіж ясен у період появи перших зубів.
- Розвиває дотичні, зорові здібності.
Характеристики:
- Матеріал: тканинний матеріал, поліефір.
- Розміри: шир. 8 см x вис. 30 см x гол. 7 см.
- Вага: 0,04 кг.
- Рекомендований вік: 6 місяців +.
Комплектація:
- Іграшка з пищалкою Веселий Собачка.
- Заводська упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Игрушка-пищалка |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 7 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 0.04 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 295 ₴




