
Дерев'яна логічна гра Собачка 51364
- Нет в наличии
- Код: 51364
530 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна розвивальна гра С 51364 розроблена для малюків віком від 36 місяців і неодмінно стане найцікавішою іграшкою для Вашої дитини!
Модель є фігурною прямокутною коробочкою, яка з усіх боків прикрашена яскравими, оригінальними малюнками.
Особливості:
- сучасний дизайн та гармонійне поєднання кольорів;
- пальчиковий лабіринт;
- стукачечка;
- ксилофон.
Комплектація;
- ігрова конструкція;
- молоточок;
- 2 ударні палички.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Лабиринт |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
- Цена: 530 ₴










