
Мультифункціональна рибалка 4FUN Game 61639
- Нет в наличии
- Код: 61639
315 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Вивчення форм і кольорів може бути цікавим з дерев'яним сортером "Мультифункціональна рибалка" 61639 від 4FUN Game wood Club!
На дерев'яній платформі в формі барвистої рибки розташовані чотири кілочки, один з них спіральний, інші три з перешкодами. Завдання дитини підібрати потрібну фігурку до кожного кілка.
Також в набір входять дві вудки, на яких замість гачка використовується магніт, за допомогою їх, малюк зможе ловити яскравих дерев'яних рибок. Рибки мають приємні пастельні тони й розвивають у малюка сприйняття кольорів.
Дану гру можна віднести до різновиду сортерів, адже рибок потрібно не тільки ловити вудкою, а й одягати назад на кілочки.
Дерев'яний сортер розвине у Вашого малюка пам'ять, мислення, дрібну моторику рук, координацію в просторі, сенсорику і просто доставить масу задоволення.
Деталі іграшки виконані з якісної деревини й забарвлені нетоксичними фарбами. Вони приємні на дотик і абсолютно безпечні для дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fun Game |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Дерево |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 120 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| Высота упаковки | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Рыбалка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Диаметр упаковки | 0 мм |
- Цена: 315 ₴







