
Обіймашка для малюків Видра Магі 737 BabyOno
- В наличии
- Код: 737
430 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'яка іграшка BabyOno (БебіОно) Видра Маги - найдбайливіша супутниця пригод кожного малюка.
Чому варто купити:
- виготовлена з пухнастого матеріалу з цікавою структурою;
- оснащена внутрішнім брязкальцем;
- розвиває пізнавальні здібності маленької дитини;
- забезпечує почуття захищеності;
- розвиває когнітивні навички через стимуляцію форм та звуків;
- відсутність небезпечних деталей та матеріалів;
- ідеально підійде як подарунок.
Розмір: 17х30 см
Виробник: BabyOno, Китай.
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
- Цена: 430 ₴

