
Обіймашка для малюків Єнот Рокі 745 BabyOno
- В наличии
- Код: 745
421 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка-обіймашка BabyOno (БебіОно) Єнот Рокі неодмінно сподобається вашій дитині.
Чому варто купити:
- іграшка дає дитині почуття безпеки та підтримує емоційний розвиток через реагування функціональності у взаємодії;
- в залежності від потреб дитини, ця унікальна іграшка буде ефективно стимулювати гру, спонукаючи почуття, а також заспокоювати та утихомирювати;
- допомагає розвивати моторні та мануальні навички (захоплення, перекладання);
- відповідає стандартам безпеки, які діють у Європейському союзі.
Виробник: BabyOno, Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Высота | 250 см |
| Ширина | 100 см |
| Длина | 130 см |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мягкая игрушка |
- Цена: 421 ₴

