
Обіймашка для малюків з тримачем для пустушки Єнот Рокі 747 BabyOno
- Нет в наличии
- Код: 747
318 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка-обіймашка BabyOno (БебіОно) Єнот Рокі неодмінно сподобається вашій дитині.
Чому варто купити:
- ніжні звуки деренчання стимулюють цікавість, заохочують гру та формують уяву дитини;
- м'які матеріали ідеально підходять для ніжних та маленьких рук дитини;
- тепер вам буде дуже легко знайти соску завдяки двосторонній стрічкі, що застібається на липучку, доданій до виробу;
- ідеально підходить для гри вдома, під час прогулянок, а також під час подорожей;
- допомагає розвивати моторні та мануальні навички (захоплення, перекладання);
- відповідає стандартам безпеки, які діють у Європейському союзі.
Виробник: BabyOno.
Розміри: 20x24x9 см.
Рекомендовано для дітей від народження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BabyOno |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | С рождения |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 90 см |
| Высота | 240 см |
| Состояние | Новое |
| Длина | 200 см |
| Тип | Игрушка-комфортер |
| Материал | Текстиль |
| Персонажи | Disney |
- Цена: 318 ₴

