
Пірамідка сортер 4FUN Game 69946
- Нет в наличии
- Код: 69946
280 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Команда кмітливих тваринок на чолі з веселим бегемотиком, хитрою лисичкою та поважним тигром, запрошують дитину до цікавої гри, яка навчить її рахувати, розрізняти елементи за величинами та порівнювати їх, познайомить з кольорами та геометричними фігурами.
Ігрова платформа містить 3 стрижні та велику кількість кольорових елементів, різних за формами. Завдання малечі - зібрати три кольорові пірамідки та встановити на їхніх верхівках фігурки тварин.
Особливості:
- іграшка виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які не несуть загрозу здоров’ю дитини;
- приємна колірна гама;
- іграшка поєднує у собі відразу 2 гри: пірамідку та геометричний сортер;
- яскрава та приємна оку колірна гама;
- ретельно опрацьовані поверхні зі скругленими краями;
- милий дизайн верхівок пірамідок у вигляді диких тварин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 4FUN |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сортер |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 18 мес |
| Материал | Дерево |
| Количество составных элементов | 22 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 22 мм |
| Ширина упаковки | 8 мм |
| Высота упаковки | 13 мм |
- Цена: 280 ₴










