
Змінна постіль на 3 елементи Twins Linen, powder pink
- В наличии
- Код: 3030-TL
1 390 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чи можна уявити щось більш практичне, натуральне та безпечне для чутливої шкіри малюка, як постіль виготовлена з натурального льону?
Нова колекція Linen представлена у варіанті змінної постелі:
• наволочка - 40/60 см
• простирадло на резинці - 120/60 см
• підковдра - 120/90 см
Підковдра на гудзиках, наволочка з глибоким клапаном, що надійно фіксує подушку.
Усі комплекти виготовляються виключно зі 100% натуральних, гіпоалеогенниї тканин, які попередньо тестуються на зносостійкість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Twins |
| Тип ткани | Лен |
| Цвет | Розовый |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Лен | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На кнопках |
| Карман наволочки | Без застежки |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 90 см |
| Длина пододеяльника | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для кровати |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Унисекс |
| Тип сырья | Натуральное |
- Цена: 1 390 ₴

