
Килимок-бебіпол двосторонній Жираф 180*120 см D 00255
- Немає в наявності
- Код: 00255
275 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Килимок D 00255 має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям, килимок вбереже Вашого малюка від ударів, коли він грає сам.
Килимок виготовлений з матеріалу EVA - це сучасний, екологічно чистий і гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини
Килимок має розмір 180 х 120 см, також його можна використовувати з обох сторін. Вся кольорова гамма і розташування елементів на килимку підібрані таким чином, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички і вчився розпізнати кольори та відтінки.
М'який розвиваючий килимок - річ, яка обов'язково повинна бути у активного допитливого малюка!
Особливості ігрового килимка:
- зображення сантиметрової шкали;
- водонепроникний і легкий у догляді;
- можна використовувати з обох сторін;
- травмобезпечний;
- не пропускає холод;
- розвиває;
- компактний;
- екологічно-безпечний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | EVA |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
- Ціна: 275 ₴






