
Горщик Colibro Nuki, Cloud
- В наличии
- Код: NO/CO/NUKI
1 604 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чому NUKI Bunny - чудовий вибір?
Виготовлені з матеріалів відмінної якості - на фабриках, де працюють професіонали дитячої індустрії!
Вуха зайчика служать опорою, а хвостик захистом промежини.
Обидва ці елементи допомагають утримувати дитину в правильному положенні.
Завдяки їм дитина почувається впевненіше в новій для неї ситуації.
Характеристики:
Торгова марка: Colibro.
Модель: NUKI.
Призначення: дитячий горщик для дітей від 6 до 36 місяців.
Висота від землі до дошки: 18 см.
Висота від землі до кінця спинки: 29 см.
Ширина: 26 см. Довжина: 31 см.
Вага: 1 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colibro |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Горшок-стульчик |
| Материал | Пластик |
| Длина | 31 см |
| Ширина | 26 см |
| Высота | 18 см |
| Вес | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Cloud |
- Цена: 1 604 ₴







