
Іграшка м'яка Червона панда серії My Sweet Dou Dou Chicco
- Нет в наличии
- Код: 11044
899 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Червона панда" – м'яка іграшка-комфортер з серії "My Sweet Doudou", ідеальна для перших ігрових активностей та сну малюка.
Особливості:
Особливості:
- сприяє розвитку хапальних навичок, дрібної моторики;
- залишайте іграшку-комфортер* поряд з малюком під час сну для відчуття безпеки та спокою;
- високоякісний гіпоалергенний матеріал преміум-класу;
- ергономічна форма іграшки підходить для маленьких рук;
- рекомендовано для дітей від народження;
- фірмова подарункова упаковка ("віконце" в упаковці зроблено з переробленого пластику).
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендовано для дітей: з народження.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 34х7х36 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 22,5х5х24,5 см.
Рекомендації по догляду: дозволене машинне та ручне прання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chicco |
| Страна производитель | Италия |
| Тип игрушки | Игрушка-грелка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Текстиль |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 7 см |
| Длина | 36 см |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка-комфортер |
- Цена: 899 ₴



