
Іграшка-бразкальце Черепашка Chicco
- В наявності
- Код: 11560
609 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Забавне брязкальце "Черепашка" з пластиковими та м'якими деталями ідеально підходить для перших ігрових активностей малюка.
Особливості:
Особливості:
- сприяє розвитку хапальних навичок, дрібної моторики, зорового та слухового сприйняття;
- черепашка з брязкальце всередині при струшуванні видає характерний звук;
- текстурні кільця можна обертати та пересувати;
- безпечне дзеркальце створює захоплюючі ефекти;
- основу у вигляді кільця зручно тримати у маленьких ручках;
- рекомендовано для дітей від народження;
- дозволено делікатне прання в пральній машині при 30°C.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Рекомендовано для дітей: від народження.
Розмір іграшки (ДхШхВ): 14x10,5x4 см.
Розмір упаковки (ДхШхВ): 18x2x21 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Вага | 200 г |
| Персонажі | Disney |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 18 мм |
| Ширина упакування | 2 мм |
| Висота упаковки | 21 мм |
- Ціна: 609 ₴


