Відеоогляд

Набір будівельних машинок 4FUN Game Club Wood
- В наличии
- Код: 76523
500 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
У країні іграшок "4FUN Game Club Wood" існує загадкове місце, де збуваються дитячі мрії про дерев'яні машинки. Це місце повне чарівних винаходів і незвичайних творінь, які оживають у руках маленьких користувачів.
Кожен з 7-ми представлених видів спецтехніки має свій характер та важливе призначення.
Тепер організувати повноцінний будівельний майданчик можна навіть не виходячи з дитячої кімнати.
Особливості:
- 7 машинок у наборі;
- тематика - будівельна спецтехніка;
- техніка оснащена рухомими елементами;
- всі деталі ігрового набору ретельно опрацьовані та мають заокруглені краї;
- іграшка виготовлена з екологічних матеріалів;
- деталі покриті стійкими та безпечними фарбами на водній основі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fun Game |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор машинок |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 18 мм |
| Длина | 30 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 0.5 г |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
- Цена: 500 ₴











