
Логічна гра Games For Trip 57543
- Нет в наличии
- Код: 57543
140 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Комплексний розвиток дитини передбачає охоплення різних аспектів для гармонійного та плавильного отримання потрібної інформації й удосконалення важливих навичок: творчі та практичні завдання, експерименти, статті з розвитку, а також іграшки. Серія логічних ігор С 57543 може стати ідеальним помічником у навчання Вашого малюка! Окрім корисних знань та навичок, дитина отримає безліч задоволення, позитивних емоцій та веселощів від іграшки.
Особливості:
- простий та стильний дизайн;
- приємне та гармонійне кольорове забарвлення набору;
- представлено 16 різних логічних ігор;
- не має гострих кутів;
- виконана з якісного нетоксичного матеріалу;
- зручний бокс для зберігання елементів гри;
- розвиває логічне мислення, дрібну моторику рук, сенсорно-зорове сприйняття, креативність, кмітливість, уважність та посидючість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toys Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Минимальное количество участников | 1 чел. |
| Количество участников | 1 |
| Время игры | более 120 мин. |
| Состояние | Новое |
| Тип упаковки | Жестяная коробка |
| Пол | Унисекс |
| Персонажи | Disney |
| Возраст | От 3-х лет |
| Материал | Дерево |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Длина упаковки | 10 мм |
| Высота упаковки | 10 мм |
- Цена: 140 ₴

