
Нічник Проекційна лампа мрії 20033 працює від мережі
- В наличии
- Код: 20033
435 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нічник-проектор — це не просто освітлення, а справжній портал у світ казки та магії! Він дозволяє перетворити кімнату на чудову галерею проекцій, що створюють атмосферу затишку та чарівництва. Підсвічування зоряного неба чи морського дна допоможе малюкові поринути в мрії або наповнить приміщення святковим настроєм під час важливих подій, таких як Новий Рік чи День народження.
Особливості:
- Завдяки обертанню навколо своєї осі, проектор наповнює кімнату чарівними картинками, створюючи ефект живої проекції.
- Тематичні слайди (6 видів) дозволяють змінювати зображення і дарувати нові враження кожного разу.
- Можливість включення кольорового підсвічування (жовтий, блакитний, білий) дозволяє вибрати ідеальне освітлення для будь-якого настрою.
- Акумуляторна батарея 1200 mAh дозволяє використовувати нічник без постійного підключення до мережі.
- Компактні розміри 14 x 13 x 13 см і стильний дизайн роблять цей нічник прекрасним доповненням до будь-якої дитячої кімнати.
У комплекті:
- Нічник.
- Тематичні слайди (6 видів).
- USB шнур для заряджання.
Розміри упаковки: 14,4 x 13,6 x 13,6 см
Вікова категорія: 3+ років
Цей нічник-проектор стане не тільки чудовим декоративним елементом, але й створить казкову атмосферу для вашого малюка. Подаруйте йому незабутні моменти під час сну та ігор!
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Желтый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Персонажи | Disney |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Длина | 140 мм |
- Цена: 435 ₴




