
Брязкальце на присосці Hola 7975
- Нет в наличии
- Код: 7975
315 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Оригінальний дизайн, яскраві кольори та рухомі дзвінкі деталі брязкальця не дадуть малечі засумувати ні на мить.
ТМ “Hola” попіклувалася про те, щоб креативний вигляд та яскрава комбінація кольорів одразу привертала увагу дитини та надовго зосереджувала її на кожному окремому елементі іграшки.
Особливості:
- іграшка представлена у 3-х видах;
- надійно кріпиться до горизонтальної поверхні за допомогою присоски;
- виконує одразу 2 функції: брязкальця та прорізувача;
- іграшка виконана з безпечних для здоров’я дитини матеріалів;
- для того, щоб відділити брязкальце від основи, необхідно натиснути на кнопку у вигляді серця;
- кожна модель цієї серії обладнана рухомими деталями;
- брязкальце містить гумові елементи, які виконують функцію прорізувача;
- іграшка спрямована на тренування дрібної моторики, слухове та зорове сприйняття, покращення хапальних рефлексів, розвиток тактильних відчуттів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hola |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Погремушка с грызунком |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Длина | 25 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 10 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 315 ₴









