
Музичне брязкальце Hola Машинка з ключиками
- Нет в наличии
- Код: 8996
280 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Музичне брязкальце E 8996 "Машинка з ключиками" від якісного виробника "Hola" неодмінно зацікавить малюків віком від 9 місяців і захопить їх у світ нових відкриттів та цікавих звуків!
Автомобіль може похвалитися високоякісним, детально опрацьованим дизайном. Музичне брязкальце забарвлене в приємні пастельні кольори, які гармонійно поєднуються між собою.
Лобове скло з центральною кнопкою прикрашене милою мордочкою, а 2 жовті кнопки у вигляді бічних дзеркал доповнені зображеннями ноти та гудку. Також під дном машини закріплена зв'язка з об'ємних ключів. Кожен ключик пронумерований і прикрашений вилитим малюнком транспортного засобу, доповнений фактурною поверхнею та оснащений функціоналом, що розвиває.
1. Червоний ключик з серцем, що обертається, прикрашений вилитим зображенням літачка.
2. Жовтий ключик-гризунок виконаний з високоякісної гуми з фактурною поверхнею та прикрашений вилитим корабликом.
3. Салатовий ключик-брязкальце прикрашений вилитим малюнком машинки та оснащений кулькою, що обертається, з різноколірними дрібними бусинами.
Три функціональні кнопки на панелі музичного автомобіля активують при натисканні:
- яскраве підсвічування;
- кумедні звуки;
- веселі мелодії;
- різні звуки автомобіля.
Також бічна кнопка включення, оснащена регулятором гучності (2 режими).
Іграшка виконана з високоякісного первинного пластику, який відрізняється відмінною міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Матеріал гіпоалергенний та повністю безпечний для дитячого здоров'я.
Звукові та світлові ефекти працюють від 2-х батарейок типу "ААА" - в комплект не входять.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hola |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Погремушка |
| Возрастная группа | От 9-ти месяцев |
| Материал | Пластик |
| Длина | 15 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 5 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 20 мм |
| Ширина упаковки | 15 мм |
| Высота упаковки | 5 мм |
- Цена: 280 ₴







