
Басейн надувний Intex 58487 на 1050л
- Немає в наявності
- Код: 58487
1 720 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн надувний Intex 58487 на 1050л призначений для дітей віком від 2-х років.
Розмір: 3,05 м х 1,83 м х 56 см.
Басейн виготовлений із високоякісного вінілу, завтовшки 12ga (0,3 мм).
Місткість 14" (36 см) висоти стінки:
277 галлів (1050 л)
Зливний отвір g.
Ремонтна латка в комплекті.
Розмір: 3,05 м х 1,83 м х 56 см.
Басейн виготовлений із високоякісного вінілу, завтовшки 12ga (0,3 мм).
Місткість 14" (36 см) висоти стінки:
277 галлів (1050 л)
Зливний отвір g.
Ремонтна латка в комплекті.
"Як для своєї дитини" - це не лише слоган.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 1050 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 720 ₴

