
Басейн надувний Бджілка на 59 л Intex 58434
- Немає в наявності
- Код: 58434
370 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький басейн для плескання дитини, коли на вулиці дуже спекотно. Миле зображення метелика приверне увагу малюка та подарує яскраву посмішку на обличчі.
Виробник: Intex
Країна виробник: Китай;
Вік: 3+
Вид: дитячий надувний басейн;
Тип: з не надувним дном, відкритий;
Форма: овальний;
Колір: "прозорий", "блакитний".
Габарити:
- розмір заводський: 127 х 102 х 13 см;
- об'єм басейну (при заповненні 80%): 59 л.
"Як для своєї дитини" - це не лише слоган.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Овальна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 59 л |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 102 см |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 370 ₴




