
Басейн надувний Крабик на 880 л Intex 26100
- Немає в наявності
- Код: 26100
1 280 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн надувний 26100 NP виконаний у вигляді краба з надувними клешнями та витягнутими очима.
Діаметр - 183 см, висота - 56 см.
Вага - 3,7 кг.
Матеріал - тришаровий ПВХ: два шару ПВХ і шар стекло волоконної сітки.
Обсяг води - 880 л.
Зливний клапан - передбачений.
"Як для своєї дитини" - це не лише слоган.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Майже кожна іграшка проходить тест-контроль нашими дітьми.
Адже ми такі ж батьки, як і ви, і прагнемо дати нашим з Вами зірочкам лише найкраще.
Завітайте до наших магазинів в Кривому Розі або замовляйте онлайн:
Кривий Ріг
Київ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Кругла |
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 880 л |
| Діаметр | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 280 ₴


