
Мольберт пластиковий двосторонній 23188-17, синій
- Нет в наличии
- Код: 23188-17
1 130 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Двосторонній мольберт - ідеальний подарунок дитині як для розвитку творчого потенціалу, так і для цікавого навчального процесу.
Оригінальний дизайн у поєднанні з чудовою функціональністю роблять його незамінною іграшкою для дітей віком від 3-х років.
Особливості:
- розмір мольберту – 40-32-75 см;
- двостороння дошка включає магнітну сторону, яка служить також полем для малювання маркером "пиши-вітірай", а також дошку для крейди;
- оригінальний дизайн у приємній колірній гамі;
- знизу розташована зручна поличка для зберігання аксесуарів;
– дошка обертається на 360°.
Комплектація:
- мольберт;
- набір магнітів;
- 2 пластикові склянки;
- маркери "пиши-витирай";
- набір крейд;
- утримувач для крейди;
– губка.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основные | |
|---|---|
| Тип мольберта | Детский |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 750 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Дополнительные характеристики | |
| Подстака под палитру | Да |
| Полочка | Да |
| Колесики | Нет |
- Цена: 1 130 ₴









