
Тактильна пірамідка на 6 елементів
- Нет в наличии
- Код: 105
180 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перші іграшки малюка мають бути особливими, адже вони виконують не тільки розважальну, а і розвивальну функцію. Кольорова пірамідка — краще придбання для малюків, які тільки починають знайомитись з навколишній світом. Виконана у приємних пастельних відтінках, пірамідка має сучасний дизайн. Ця модель іграшки представлена у вигляді 6 круглих елементів, що нанизуються один на один. Кожний елемент пірамідки має поверхню з особливою текстурою, що сприяє розвитку сенсорного сприйняття крихітки.
Особливості моделі:
- стильний дизайн та приємна колірна гама;
- виконана із гуми високої якості, безпечної для дитини;
- кожний елемент пірамідки має текстурну поверхню.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пирамидка |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6 мес |
| Материал | Резина |
| Количество составных элементов | 6 шт |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Диаметр | 150 мм |
| Высота | 200 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Высота упаковки | 200 мм |
- Цена: 180 ₴











