
Дитячі ходунки Baby Walker Bambi 5032, Біло-синій
- В наличии
- Код: 5032
1 915 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитячі ходунки Bambi Walker із музичною ігровою панеллю призначені для малюків 6-18 місяців.
М'який бампер захищає меблі від пошкоджень під час переміщення ходунків.
Ходунки оснащені чотирма силіконовими поворотними колесами і двома великими поліпропіленовими. Силіконові колеса дозволяють ходункам пересуватися менш галасливо і не залишати подряпин на підлозі.
Ходунки обладнані гальмом (фіксатором положення) та зручною ручкою.
Знімна інтерактивна панель включає рухливі ігрові елементи і музичні кнопки. При натисканні на кнопки звучать веселі мелодії.

Характеристики:
- Країна виробник: Китай.
- Виробник: Bambi.
- Максимальне навантаження: 19 кг.
- Сидіння знімається для прання.
- Музична панель працює від 2 батарейок типу «АА» (не входять в комплект).
- Матеріал: пластик, метал, тканина.
Габаритні розміри ходунків:
- Довжина 74 см.
- Ширина 60 см.
- Висота 50 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал изготовления | Текстиль, Пластик |
| Цвет | Синий |
| Особенности | Регулировка сиденья по высоте, Съемный чехол для сиденья, Световые эффекты, Игровая панель, Мелодии, Звуковые эффекты, Поворотность колес на 360° |
| Количество колес | 6 шт |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 74 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 50 см |
- Цена: 1 915 ₴





