Топ продаж

Ванночка дитяча складна Crown El Camino 1105, рожевий
- Нет в наличии
- Код: 1105
1 290 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щоденна процедура купання новонароджених дітей є дуже відповідальною в житті всіх батьків. Тому до вибору ванночки слід поставитися з особливою увагою: врахувати особливості конструкції, безпеку матеріалу, ергономічність і гігієнічність виробу. Ванночка від EL Camino відповідає всім вимогам гігієни та стандартам якості.
Дитяча складна ванночка - ергономічне рішення для купання малюка. Вона компактно складається, її можна повісити на стіну або взяти в подорож. Конструкція ванни відмінно продумана для максимального швидкого і легкого купання малюка.
Особливості:
- Округлі анатомічні форми ванночки дають змогу зручно розмістити дитину лежачи і напівсидячи;
- Ванна стійко тримається на поверхні завдяки міцним пластиковим ніжкам.
- Протиковзкі накладки на дні ванночки.
- Каркас ванни виготовлений із міцного пластику, витримує великі навантаження, не прогинається під вагою води і дитини.
- Плоске дно забезпечує повну безпеку в експлуатації.
- 2 складні ніжки.
- Має злив.
- Довжина - 84 см.
- Розміри ванночки: 84-50-23см.
- Додатковий вкладиш для купання малюка.
Рекомендуємо після кожного купання ретельно промивати ванночку теплим мильним розчином.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ванночки | Складная |
| Возрастная группа | С рождения |
| Особенности | Отверстие для слива воды |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 84 см |
| Ширина | 50 см |
| Высота | 23 см |
| Вес | 3 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 290 ₴





