Топ продаж

Ванночка дитяча складна з термометром T-CONTROL El Camino 1106, Gray
- В наличии
- Код: 1106
1 430 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щоденна процедура купання новонароджених дітей дуже відповідальна у житті всіх батьків. Тому до вибору ванни слід поставитися з особливою увагою: врахувати особливості конструкції, безпеку матеріалу, ергономічність і гігієнічність виробу. Ванночка від EL Camino відповідає всім вимогам гігієни та стандартам якості.
Дитяча складна ванна - ергономічне рішення для купання малюка. Вона компактно складається, її можна повісити на стіну або взяти у подорож. Конструкція ванни чудово продумана для максимального швидкого та легкого купання малюка.
Особливості:
- Округлі анатомічні форми ванни дозволяють зручно розмістити дитину лежачи і напівсидячи;
- Ванна стійко тримається на поверхні завдяки міцним пластиковим ніжкам.
- Протиковзкі накладки на дні ванни.
- Каркас ванни виготовлений із міцного пластику, витримує великі навантаження, не прогинається під вагою води та дитини.
- Плоске дно забезпечує повну безпеку в експлуатації
- 2 складані ніжки
- Має слив
- Має термометр
- Довжина - 87 см
Розміри ванни: 87-51-23см
Рекомендуємо після кожного купання ретельно промивати ванну теплим мильним розчином.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Тип ванночки | Классическая |
| Возрастная группа | С рождения |
| Материал | Винил |
| Особенности | Термодатчик, Отверстие для слива воды |
| Длина | 87 см |
| Ширина | 51 см |
| Высота | 23 см |
| Вес | 3 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Gray |
| цвет | Синий |
- Цена: 1 430 ₴




