
Комплект cтолик та два стільчика Multifun Teggi, Графітово-Гірчичиний
- В наличии
- Код: TI-011-172
4 300 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект cтолик та два стільчика Multifun Teggi- гарний та зручний комплект дитячих меблів.
Це новинка від відомого польського виробника.
У Tega Multifun ігрове поле побільшало.
Також для зберігання різного приладдя під стільницею три відсіки: два з яких зручно використовувати під олівці та інше приладдя, а третій, найбільший, як пісочниця або міні-контейнер для водних розваг.
Стіл може бути використаний як звичайний стіл для малювання або навчання або після підйому кришки стає ігрове поле для блоків Lego.
Виконаний з якісного та нетоксичного пластику.
Для безпеки всі краї закруглені.
Характеристики:
- для дітей віком від 1,5 років;
- під стільницею знаходяться три контейнери для зберігання іграшок та інших дрібних предметів;
- стільниця більшого розміру - двостороння: з одного боку гладка, з іншого боку - ігрова пластина для конструктора;
- підходить для водних ігор чи пісочниці
- завдяки своїй масивній структурі, набір дуже стійкий;
- згладжені краї та закруглені кути забезпечують комфорт та безпеку вашої дитини;
- набір виконаний із сертифікованих та нетоксичних матеріалів;
- у комплекті 2 стільчика;
- Вага 4,7 кг.
Розміри:
Столик:
- Розмір стільниці - 47*72 см.
- Висота столика – 48 см.
Стільчик:
- Розмір сидіння - 28*21 см.
- Довжина ніжок (від підлоги до сидіння) – 28 см.
- Висота спинки - 27 см.
- Висота стільця (від підлоги до верхівки спинки) - 55 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tega Baby |
| Страна производитель | Польша |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Количество тумб | 0 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 720 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 480 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 720 мм |
| Глубина столешницы | 470 мм |
| Высота от пола | 480 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | пластик |
| Опоры | пластик |
| Комплектация | |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Магнитная доска | Нет |
| Магнитная азбука | Нет |
| Стульчик | 2 шт |
| Табуретка | 0 шт |
| Кресло | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Трансформация стола в мольберт | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Вес стола | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Графітово-Гірчичиний |
- Цена: 4 300 ₴

