
Приставне ліжечко-люлька 4в1 Mastela 8902
- Нет в наличии
- Код: 8902
5 990 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитяче ліжечко - приставна люлька для новонародженого з автоматичним укачуванням. Підходить для малюка з народження та вагою до 18 кг.
Вона може використовуватися як окрема, так і до дорослого ліжка, що приставляється.
Комфортне, безпечне ліжечко встановлюється приставленням до ліжка батьків, щільно прилягаючи, завдяки чому дитина знаходиться поруч із матір'ю під час сну.
Колиска може бути поєднана з будь-якими ліжками, так як ніжки можуть зміщуватися уздовж горизонтальної.
Висота регулюється в трьох положеннях, а для легкого доступу до дитини опускається боковина.
Особливості:
- Таймер 15, 30, 45 за замовчуванням 60,
- 5 швидкостей хитання,
- 15 мелодій, регулювання гучності,
- MP3+usb, bluetooth,
- Панель управління,
- Живлення від мережі або від 4*аа батарейок (у комплект не входять),
- 2 колеса для переміщення,
- Знімна бічна стінка,
- Знімна трубка.
Комплектація:
- Знімний матрац, 81х47 см.
- 2 іграшки на капюшоні
- Кабель живлення usb, пульт керування
- Знімний капюшон, москітна сітка
Матеріал виробу: Метал+пластик, тканина льон.
Габаритний розмір: 109х66х110 см.
Розмір спального місця (д/ш): 81х47 см.
Люлька: 88х35х48 см.
Манеж: 88х65х48 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTELA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип кроватки | Кроватка-люлька |
| Тип механизма качания | маятниковый |
| Материал каркаса | стальная труба |
| Уровни регулировки высоты ложе | 2 |
| Блокировка механизма качания | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Колесики | Да |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Без покрытия |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 см |
| Ширина | 70 см |
| Высота с учетом боковин | 110 см |
| Вес кроватки | 8.97 кг |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 81 см |
| Ширина спального места | 47 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимально допустимая нагрузка | 14 кг |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
- Цена: 5 990 ₴




