
Прогулянковий блок Gazelle S Cybex (comfort), Lava Grey
- В наличии
- Код: 522002721
12 670 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Додатковий прогулянковий блок для другої дитини на раму Gazell S.
Коли з'являється друга дитина, крісло Gazelle S легко монтується на раму візочка, щоб перевозити обох дітей в однакових, комфортних умовах.
Сидіння Gazelle S легко кріпиться до рами візка Gazelle, щоб мати можливість комфортно перевозити другу дитину.
- використання до 4 років (максимальна вага дитини 22 кг)
- горизонтальне положення
- великий протисонцевий капюшон
- текстиль можна прати в домашніх умовах в делікатному режимі
- бампер у двох варіантах під колір рами Gazelle
- реверсивне сидіння
- підіймальна підніжка
Додатковий прогулянковий блок для другої дитини на раму Gazell S.
Коли з'являється друга дитина, крісло Gazelle S легко монтується на раму візочка, щоб перевозити обох дітей в однакових, комфортних умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cybex |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 41 см |
| Высота | 40 см |
| Состояние | Новое |
| Длина | 51.5 см |
| Тип коляски | Универсальная/комбинированная |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Максимально допустимый вес | 22 кг |
| Механизм складывания | Книжка |
| Комплектация коляски | Прогулочный блок |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина в сложенном виде | 41 мм |
| Высота в сложенном виде | 56 мм |
| Длина в сложенном виде | 19.5 мм |
| Максимальный угол наклона спинки | 180 град. |
| Горизонтальное положение спинки | 1 |
| Светоотражатели | Нет |
| Регулируемая подножка | 1 |
| Бесшумная регулировка капюшона | 1 |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | 1 |
| Вес прогулочного блока | 3.6 кг |
| Материал дна | Пластик |
- Цена: 12 670 ₴



