
Двосторонній мольберт для малювання 050-36-37, зелений
- Нет в наличии
- Код: 050-37
900 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Двосторонній мольберт для малювання стане головним помічником дитини у творчій реалізації. З однієї сторони дитина може малювати крейдою, а з іншої - маркерами на водній основі. Зручна губка для стирання, легко прибере як малюнок, маркером, так і крейдою. До комплекту також входить рамка для малювання за допомогою трафаретів, а також 2 настільних гри.
Мольберт має ергономічний дизайн, який враховує всі тонкощі користуванням маленької дитини: велика магнітна дошка, зручна полиця для ігрових елементів на доступній висоті та надійні ніжки, які повністю виключають падіння дошки.
Особливості:
- сучасний дизайн та кольорове забарвлення;
- легко збірна конструкція
- 3в1: дошка малювання крейдою, маркерами та дошка для малювання за допомогою трафаретів;
- зручна полиця для розміщення ігрових елементів;
- до комплекту входить кольорова крейда, губка, набір маркерів на водній основі, рамка з трафаретами, набір магнітів та 2 настільні гри;
- розмір мольберта у зібраному вигляді: 32.5х30х62 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мольберта | Ученический двухсторонний |
| Материал | Комбинированный |
| Ширина | 325 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 620 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Дополнительные характеристики | |
| Подстака под палитру | Нет |
| Полочка | Да |
| Колесики | Нет |
- Цена: 900 ₴




