
Горщик Teggi Tega, м'ятно-білий
- Нет в наличии
- Код: TI-001-165/103
480 ₴
- +380 (68) 100-19-96
ІННОВАЦІЙНИЙ ЕРГОНОМІЧНИЙ ГОРШОК TEGGI З ПРЯМОЮ Спинкою.
Спеціально розроблена симетрична та ергономічна форма горщика Teggi є результатом співпраці фізіотерапевтів, батьків та дизайнерів. Його анатомічна форма та розмір ідеально адаптовані до будови тіла дитини. Завдяки висоті сидіння дітям легше сідати і вставати з горщика. Знімна внутрішня частина горщика полегшує його чищення. Нижній край має нековзне покриття, щоб горщик стійко стояв на підлозі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- ергономічна форма, розроблена фізіотерапевтами.
- природнє положення дитини під час використання;
- нековзна основа;
- двостороння симетрична форма;
- легке очищення;
- оптимальний розмір ;
- модульна конструкція: можливість іншого використання, наприклад, внутрішньої частини (контейнер для прищіпок, горщик для квітів і т. д.).
Упакований в окрему картонну коробку, ідеально підходить для подарунка призначений для дітей від 18 до 36 місяців.
Розмір: висота: 14,5 см, ширина: 20 см, довжина: 27,5см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tega Baby |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Горшок классический |
| Материал | Пластик |
| Длина | 27.5 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 14.5 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | м'ятно-білий |
| цвет | Розовый |
- Цена: 480 ₴




