
Пупс Плакса Cry Baby 3360-20
- Нет в наличии
- Код: 3360-20
370 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пупс Cry Babies 3360-20 з милим личком та великими очима призведе в захват і стане улюбленою іграшкою для дівчинки.
Образ маленької ляльки доповнений комбінезоном у вигляді звірятка. У пупса рухливі ніжки й ручки, а ще його можна укладати спати з соскою та годувати з пляшечки.
Комплектація:
- пупс;
- соска;
- 2 пляшки;
- ножиці;
- щипці;
- пінцет;
- термометр;
- медичний планшет.
Розміри/габарити:
- Довжина (см): 13 см.
- Ширина (см): 10 см.
- Висота (см): 19 см.
Розмір упаковки: 31 см * 12 см * 30 см.
Упаковка: Коробка.
Вік: від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пупс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 19 см |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 13 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 30 мм |
| Ширина упаковки | 12 мм |
| Высота упаковки | 31 мм |
- Цена: 370 ₴









