
Ходунки 1103 Paradise, Tropical Green
- В наличии
- Код: 1103
2 307 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Дитячий ходунки EL CAMINO PARADISE - це модель, яка забезпечить безпечне переміщення кімнатою діток від 6 місяців до трьох років. Залежно від віку дитини та його розвитку, модель можна трансформувати з ходунків у стрибунки з музичним супроводом або центр для перших кроків. Для найменших пропонується м'який знімний чохол з отворами для ніжок. Слід зазначити, що висоту пристрою можна регулювати в трьох положеннях. Чудову маневреність і поворотність по підлоговому покриттю надають чотири гумові коліщатка, а стопори убезпечать від перекидання загальної конструкції.
Переваги:
На знімній підніжці розташовані кнопки. Дитині зручно буде перебирати ніжками, перш ніж вчитися ходити.
Малюк обов'язково оцінить яскраву ігрову панель зі звуковими ефектами.
Слот для батарейок розташований у недоступному для дитини місці.
Характеристики ходунки EL CAMINO PARADISE ME 1103:
- Гарний дизайн.
- Висота сидіння регулюється - 3 положення.
- Музична та ігрова панель.
- 3 в 1: ходунки, качалка, каталка.
- Максимальне навантаження - 15 кг.
- Вік від 6 місяців до 36 місяців.
- Є качалка.
- Ходунки оснащені 4-ма колесами.
- Вага: 3.4 кг.
- Розмір: 63*59*59.
- Живлення: 2 батарейки АА.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал изготовления | Текстиль, Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Особенности | Звуковые эффекты, Игровая панель, Трансформация в качалку, Регулировка сиденья по высоте, Световые эффекты, Мелодии, Поворотность колес на 360°, Блокировка колес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 63 см |
| Ширина | 59 см |
| Высота | 59 см |
| Вес | 3.4 кг |
- Цена: 2 307 ₴

