
Короб маятникового механізму "Верес" для ліжка Рим повздовжній
- В наявності
- Код: 40.32.0
1 590 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УВАГА! Короб ПІД ЗАМОВЛЕННЯ - ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ 14-21 день. При наявності на складі - відправка 2-3 дні.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 57,5*45*20,3 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): 70*26*6,2 (±1).
Вага (нетто/брутто, кг): 4,6 / 6,2 (±3).
Підходить для наступних моделей ліжечок Верес :
- Рим.
УВАГА! Короб ПІД ЗАМОВЛЕННЯ - ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ 14-21 день. При наявності на складі - відправка 2-3 дні.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 57,5*45*20,3 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): 70*26*6,2 (±1).
Вага (нетто/брутто, кг): 4,6 / 6,2 (±3).
Підходить для наступних моделей ліжечок Верес :
- Рим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Верес |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 45 см |
| Стан | Нове |
| Довжина | 57.5 см |
| Стать | Унісекс |
| Тип ліжечка | Ліжечко класичне |
| Тип механізму хитання | поздовжній маятниковий |
| Комплектація матрацом | Немає |
| Коліщата | Немає |
| Електронний музичний блок | Немає |
| Кишені для аксесуарів | Немає |
| Покриття | Лак |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Навісний ігровий елемент | не передбачено |
| Матеріал каркаса | натуральне дерево |
| Сповивальний столик | Немає |
| Матеріал фасаду | Натуральне дерево |
| Висота з урахуванням боковин | 20.3 см |
| Балдахін | Немає |
| Комод | 0 шт. |
| Вага ліжечка | 4.6 кг |
| Блокування механізму гойдання | Да |
| Тумбочка | 0 шт. |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Шухляда | 0 шт. |
| Дно ліжечка | дерев'яні ламелі |
- Ціна: 1 590 ₴



