
Дитяче ліжечко "Верес" Ніцца, біло-буковий
- В наличии
- Код: 07.3.1.36
10 490 ₴
- +380 (68) 100-19-96
УВАГА! ЛІЖЕЧКО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ - ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ 14-21 день. При наявності на складі - відправка 2-3 дні.
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: ДСП, фанера із високоякісного шпону.
Розміри (спального місця, см): 120*60.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 127,7*69,1*90 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): 124*76*16 (±1).
Вага (нетто/брутто, кг): 26,4 / 28,4 (±3).
Механізм укачування: маятник поперечний (в комплект не входить).
Додаткові опції: маятник поперечний, шухляда з поперечним маятником (в комплект не входять).
Габаритні розміри, вага додаткових опцій: маятник поперечний, шухляда х поперечним маятником.
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
Характеристики:
- три рівні установки підматрацника 26,6 / 40,6 / 54,6;
- дно ліжечка виготовлено з ортопедичних ламелей, які забезпечують достатню вентиляцію матраца і постільної білизни;
- рухома бокова стінка з надійним механізмом опускання (може опускатися та зніматися повністю);
- наявність зйомних спиць, на передній решітці (коли дитинка підросте - зможе самостійно виходити і повертатися в ліжечко через отвір, де виймаються спиці);
- можливість використовувати ліжечко як приставне або дитячий диванчик (для цього потрібно зняти бокову рухому стінку), для використання ліжечка як приставного рекомендуємо використовувати систему кріплення;
- захисна накладка-гризун на верхній частині боковин, яка захищає ясна дитини;
- всі деталі ліжечка мають безпечні округлі форми і поліровані поверхні;
- без системи заколисування, встановлюється на ніжки (систему заколисування – маятник або маятник з шухлядою (з фіксаторами) - можна докупити окремо), на колеса не встановлюється;
- сертифіковані фарби і лаки на водній основі, з додаванням іонів срібла;
- німецька фурнітура Hafele.
Технічні характеристики:
- рівні встановлення спального місця (від підлоги до верхньої точки підматрацника, коли ліжечко на ніжках): 26,6 / 40,6 / 54,6;
- решітка (огородження): ширина спиці 3,7 см, товщина спиці 1 см, ширина між спицями 5,6 см;
- підматрацник: ширина ламелі 3,7 см, товщина ламелі 1 см, ширина між ламелями 5,2 см;
- максимальне навантаження: 35 кг;
- унікальна система фіксації рухомого огородження відповідає вимогам найновішого Європейського стандарту безпеки EN 716 - 2017 року. Рухоме огородження фіксується у верхньому положенні. Система фіксації робить неможливим для дитини самостійно опустити чи підняти рухоме огородження;
- всі відкриті свердлення в зоні доступу дитини мають діаметр до 7 або більше 12 мм. Вказаний діаметр відповідає проходженню тесту «пальчик малюка» та стандарту безпеки EN716-2:2017. Всі зазори та відстані між деталями ліжок ТМ «Верес» відповідають вказаному стандарту безпеки та вимогам тесту «ручка – ніжка – голова» малюка.

*Ціна вказана без вартості матрацу.
** Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольлору фактичного товару, що пов'язано із викривленням кольору Вашим монутором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами.
**** Компанія «Верес» залишає за собою право змінювати зовнішній вигляд моделі, без зміни функціональності виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Покрытие | Лак |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 120 см |
| Ширина спального места | 60 см |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Тумбочка | 0 шт |
| Комод | 0 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | біло-буковий |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Колесики | Нет |
| Электронный музыкальный блок | Нет |
| Карманы для аксессуаров | Нет |
| Пеленальный столик | Нет |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Балдахин | Нет |
| Защитная профиль-накладка на верхней части боковин | Да |
| Блокировка механизма качания | Да |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Тип кроватки | Кроватка классическая |
| Тип механизма качания | без механизма |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Материал фасада | Натуральное дерево |
| Уровни регулировки высоты ложе | 3 |
| колесики | Ні |
| Длина | 127.7 см |
| Ширина | 69.1 см |
| Высота с учетом боковин | 90 см |
| Вес кроватки | 26.4 кг |
| Навесной игровой элемент | не предусмотрен |
| Декоративная подушка | 0 шт. |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
- Цена: 10 490 ₴








