
Двосторонній матрац Aero (120*60*12 см) SONTO
- В наличии
4 680 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Двосторонній матрац Aero (120*60*12 см) SONTO»
Sonto - Ваша найкраща інвестиція в здоровий сон вашого малюка.
Матрац Aero від бренду Sonto – це новітній, дихаючий, двосторонній матрац, який не має аналогів на українському ринку. Враховує особливості формування опорно-рухового апарату малюків від 0 до 4 років. Модель розроблена з урахуванням рекомендацій дитячих ортопедів та педіатрів. Відповідає найвищим вимогам якості та безпеки.
Склад
- 3D мат;
- піна з ортопедичними секціями.
Система вентиляції Aero – 3D мат, ортопедичні секції та 3D сітка вшита з усіх сторін чохла.
- забезпечує вільний потік повітря;
- допомагає підтримувати комфортну температуру сну;
- зменшує кількість пробуджень, викликаних перегрівом дитини;
- знижує ризик розвитку бактерій, грибків, цвілі та кліщів.

Система вентиляції Aero – 3D мат, ортопедичні секції та 3D сітка вшита з усіх боків чохла. Продуманість кожного елемента матраца створює умови для ідеального відпочинку малюка. Система вентиляції допомагає підтримувати комфортну температуру сну в будь-яку пору року, зменшує кількість пробуджень, викликаних перегрівом дитини, знижує ризик розвитку бактерій, грибків, цвілі та кліщів. 3D мат має ретельно оброблені краї сітки, що забезпечує кращий потік повітря з усіх боків, а також безпеку малюка; довговічний не кришиться,не деформується.
Сторона (А) – 3D мат. З перших днів життя малюка. Компонент, який володіє унікальною повітропроникністю та має жорсткість, спеціально призначену для немовлят. Сприяє правильному формуванню опорно-рухового апарату малюка. Забезпечує ідеальний потік повітря для безперервного та комфортного сну. Зручний та довговічний в експлуатації.
Тканина Tencel
- натуральний матеріал з деревини австралійського евкаліпта;
- володіє повітропроникністю, терморегуляцією та антбактиріальністю.
Сторона (Б) - піна з ортопедичними секціями. Використовується з моменту, коли дитина почала ходити.
- Спеціальна розробка бренду Sonto складається з підтримуючих секцій, які забезпечують правильне положення тіла дитини
- зменшує навантаження на м'язи й опорно-руховий апарат;
- допомагає розслабитись та якісно відпочити під час сну.
- забезпечує рівномірний розподіл температури на кожному квадратному сантиметрі, де дитина стикається з матрацом;
- має антиалергічні, антибактеріальні властивості;
- не деформується та має довгий експлуатаційний термін;
- не накопичує і не виділяє пил.
Переваги дитячого матраца Aero
- виготовлений з новітніх, дихаючих матеріалів;
- оснащений унікальними розробками, які не мають аналогів на ринку;
- забезпечує відповідну жорсткість та правильне положення хребта відповідно до розвитку та віку дитини;
- сертифікований згідно з вимогами ДСТУ;
- отримав схвальну оцінку від педіатрів та дитячих ортопедів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 60х120 |
| Высота | 12 см |
| Количество пружин в пружинном блоке на 1 кв. м. | 0 шт |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектация матраса | |
| Съемный наматрасник | Да |
| Аэраторы | Да |
| Ручки для переноса | Нет |
| Замок-молния для фиксации съемного чехла | Да |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
| Воздухопроницаемый чехол | Да |
| Пылеотталкивающие свойства чехла | Да |
| Антистатические свойства матраса | Да |
| Вес матраса | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 680 ₴





