
Рюкзак Anex L-type, Owl
- Нет в наличии
1 750 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська сумка – рюкзак для колясок із колекції Anex l/type. Аксесуар виконаний із приємної водонепроникної тканини. Матеріал має гідрофобне просочення, яке забезпечує водовідштовхувальні властивості.
Виріб закривається на текстильну застібку-липучку Velcro та ремінець із фурнітурою. Основне відділення забезпечене внутрішніми кишенями. Спереду розташована кишенька на застібці-блискавці. З боків є лямки з фурнітурою для кріплення на коляску Anex l/type.
Особливості:
- сумісна з коляскою Anex l/type;
- стильний дизайн;
- швидкий доступ до головного відсіку;
- містка;
- регульовані лямки;
- зовнішня кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anex |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1 г |
| Высота | 0 см |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 0 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 0 см |
| Тип | Сумка для принадлежностей |
| Материал изготовления | Плащевая ткань |
| Диаметр | 0.0 |
| Цвет | Owl |
- Цена: 1 750 ₴

