
Дикі тварини Q 9899 D 8
- Нет в наличии
- Код: 9899 D 8
590 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігровий набір Q 9899 D-8 є набір ігрових фігурок тварин дикої природи та фермера. Набір відмінної якості, добре деталізований та відкриє Вашій дитині великий простір для творчості!
Цей набір чудово доповнить інші набори із цієї серії!
Подібні ігри не тільки покращують пам'ять і логічне мислення, а й пробуджують у крихти інтерес не тільки до фауни, а й до живої природи в цілому, що робить його добрішим і чуйним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Материал | Резина |
| Тип | Дикое животное |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 590 ₴

