
Морські тварини Q 9899 P 22
- Нет в наличии
- Код: 9899 P 22
330 ₴
- +380 (68) 100-19-96
Морські тварини Q 9899 P 22 - дивовижний набір, здатний привести в захват хлопчиків та дівчаток від трьох років і старше. Ними можна грати на столі або на підлозі власної дитячої, брати з собою в ванну або на подвір'я. Комплект пластикових виробів купують для комплектації ігрових кімнат в дитячому саду, торгово-розважальних центрах, школах раннього розвитку. Різнокольорові фігурки немов виліплені з пластиліну - їх поверхня гладка, приємна на дотик, з плавними лініями - діти обожнюють тримати їх в руках, розглядати, чіпати пальчиками.
Фігурки морських мешканців розвивають:
- дрібну моторику, що активує мовний центр мозку;
- образне мислення;
- творче начало - придумуючи різні історії з участю морських мешканців, малюк зможе реалізувати будь-яку свою фантазію або відтворити побачений на екрані сюжет мультфільму.
Крім того, варто фігурки морських мешканців купити для захоплюючих і корисних ігор, підготовляють до школи. Дитині можна запропонувати порахувати всі плавники або кінцівки підводних мешканців, до того ж маля захоплено буде додавати та віднімати їх, одночасно сортуючи за кольором або іншими ознаками.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
| Материал | Резина |
| Тип | Морские животные |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Высота упаковки | 130 мм |
- Цена: 330 ₴

